zdjecie

Poznaj Nas!

Cześć, mam na imię Ola i to ja tworzę dla Ciebie eteryczne świece sojowe. Z zawodu jestem Optometrystą, a z zamiłowania praktykuję jogę. Mój zawód to wielka odpowiedzialność często jest bardzo stresujący, dlatego relaks to dla mnie bardzo ważna sprawa. Świece wszelkiego pokroju kocham od dawna. Po długim czasie odkryłam jak bardzo szkodliwe są świece parafinowe i jak wiele toksyn wytwarzają. Teraz paląc naturalne świece wiem, że to coś bardzo cennego, bo naturalne składniki mają ogrom zalet. Aromaterapia działa. Świece bardzo pomagają mi w wieczornym relaksie i dają wielkie odprężenie. W zależności od wybranych olejków możemy poprawić koncentracje albo poczuć rozluźnienie. Wszyscy wiemy, że zrelaksowana głowa jest bardziej produktywna w pracy i po prostu szczęśliwsza. 

Tak, wiem Ameryki nie odkryłam 😉 jednak testując coś na sobie i widząc efekty zadziwia to człowieka bardzo mocno. Uznałam, że skoro naturalne olejki w świecach mają na mnie taki zbawienny wpływ to pójdę o krok dalej i zacznę przy nich medytować. Myśle, że moja medytacja jest inna w zależności od palących się świec wokół mnie. Nawiasem mówiąc, do medytacji często stosuje Palo Santo – bardzo bym chciała wprowadzić je również do mojego sklepu. Marzenia się spełniają, więc pewnie się uda! 😊

Na rynku jest ogrom świec sojowych, często są jednak tylko „na bazie olejków eterycznych z dodatkiem kompozycji zapachowych”. Zależało mi na tym by moje świece były w 100% z wosku sojowego i 100% z olejków eterycznych. Nie interesują mnie kompozycje zapachowe, dlatego stworzyłam markę DOBRA SOJA. W moich produktach znajdziesz tylko naturalne składniki.

Wszystkie świece zrobione są w domu odlewane do szklanych słoików. Wosk sojowy jest biodegradowalny, ekologiczny, naturalny. Jego ogromną zaletą jest to, że czas palenia jest znacznie dłuższy niż parafiny. Porównując do parafiny- w takich samych opakowaniach dostajemy więcej przyjemności.

W sklepie znajdziesz również świece bez dodatku olejków eterycznych. Uświadomiłam sobie, że w czeluściach internetu ciężko spotkać świece czyste – bezzapachowe. Znam wiele osób, którym przeszkadzają zbyt mocno perfumowane świece. Tutaj znajdą produkty właśnie dla siebie.

W świecach najważniejsze są knoty – DOBRA SOJA używa tylko drewnianych. Dużą zaletą drewnianych knotów jest delikatne skwierczenie, które usłyszysz tylko w ciszy jest to bardzo relaksujące i przyjemne dla uszu.

Tworząc świece DOBRA SOJA myślałam o tym jak będziesz z nich korzystać. Może to będzie przyjemny dodatek do spotkania z przyjaciółmi na kanapie, może odpoczynek w samotności. U mnie sprawdzają się idealnie wieczorami podczas praktyki jogi albo leniuchowania. Jestem pewna, że u Ciebie też się sprawdzą.

 

Ściskam Cię mocno,

Ola

P.S Zdjęcie z mężem, bo bardzo mnie wspiera, niech ma chwilę sławy 😉

#dobrasoja  #handmade  #soycandles  #madeinpoland