zdjecie

Poznaj Nas!

Cześć, mam na imię Ola i to ja tworzę dla Ciebie eteryczne świece sojowe. Z zawodu jestem Optometrystą, a z zamiłowania praktykuję jogę. Mój zawód to wielka odpowiedzialność często jest stresujący, dlatego relaks to dla mnie bardzo ważna sprawa. Świece bardzo pomagają mi w wieczornym relaksie i dają wielkie odprężenie. W zależności od wybranych olejków mogą poprawić koncentracje albo pomóc w rozluźnieniu. Wszyscy wiemy, że zrelaksowana głowa jest szczęśliwa i bardziej produktywna. Pamiętaj –  aromaterapia działa.

Na rynku jest ogrom świec sojowych, często są jednak tylko „na bazie olejków eterycznych z dodatkiem kompozycji zapachowych”. Zależało mi na tym by moje świece były w 100% z wosku sojowego i 100% z olejków eterycznych. Nie interesują mnie kompozycje zapachowe, dlatego stworzyłam markę DOBRA SOJA. Wszystkie świece zrobione są w domu i odlewane do szklanych słoików. W moich produktach znajdziesz tylko naturalne składniki. Wosk sojowy jest biodegradowalny. Nie wytwarza tak wielu toksyn jak parafina, a co za tym idzie jest zdrowszy dla nas i naszego środowiska. Olejki eteryczne są naturalne od polskiego dostawcy. W sklepie znajdziesz również świece bez dodatku olejków eterycznych. Na rynku trudno znaleźć świece czyste – bezzapachowe. Znam wiele osób, którym przeszkadzają zbyt mocno perfumowane świece. Tutaj znajdą produkty właśnie dla siebie. W świecach najważniejsze są knoty – DOBRA SOJA używa tylko drewnianych. Dużą zaletą drewnianych knotów jest delikatne skwierczenie, które usłyszysz tylko w ciszy jest to wyjątkowo relaksujące i przyjemne dla uszu.

Tworząc świece DOBRA SOJA myślałam o tym jak będziesz z nich korzystać. Może to będzie przyjemny dodatek do spotkania z przyjaciółmi na kanapie, może odpoczynek w samotności. U mnie sprawdzają się idealnie wieczorami podczas praktyki jogi albo leniuchowania. Jestem pewna, że u Ciebie też się sprawdzą.

 

Ściskam Cię mocno,

Ola

#dobrasoja  #handmade  #soycandles  #madeinpoland