poznaj_zapachy_outstanding_picture

Nasze Zapachy

Nr 1 Czysta Soja
Świeca bezzapachowa stworzona dla fanów soi i świec sojowych. Czasami z różnych powodów nie chcemy dodatkowych zapachów w domu, nie lubimy zbyt intensywnych woni, bądź mamy malutkie dzieci. To jest produkt właśnie dla osób, które chcą mieć w 100% ekologiczne i naturalne świece. Nadal możecie delektować się małym płomieniem i delikatnym skwierczeniem.

Nr 2 Lawenda
Eteryczny olejek lawendowy posiada właściwości uspokajające, łagodzi napięcie nerwowe i uwalnia od stresu emocjonalnego. Zalecamy palenie świec lawendowych wieczorami dla zrelaksowania ciała i umysłu. Świetnie będą pasować do praktyki jogi statycznej. Dodatkowo lawenda znacząco pomaga w zasypianiu.

Nr 3 Eukaliptus
Eteryczny olejek eukaliptusowy wspomaga odporność i znacząco poprawia kondycję organizmu. Wdychanie zapachu eukaliptusa nawilża górne drogi oddechowe i niweluje katar. Eukaliptus jest zalecany u osób z nawracającymi migrenami i problemami z drogami oddechowymi.

Nr 4 Drzewo Sandałowe
Eteryczny olejek sandałowy posiada właściwości oczyszczające i dezynfekujące. Drzewo sandałowe w hinduizmie uznawane jest za święte. Przyjemny zapach wychładza ciało i koi zmysły. Stosowany często do medytacji, ponieważ zwiększa koncentrację i wycisza ciało. Zapach olejku sandałowego zaliczamy do afrodyzjaków.

Nr 5 Trawa cytrynowa
Eteryczny olejek lemongrasowy stosowany jest jako środek rozjaśniający umysł i poprawiający koncentrację. Jego cytrusowy przyjemny zapach odstrasza skutecznie owady, co jest jego dodatkowym atutem. Właściwości prozdrowotnego olejku lemongrasowego są dużo większe od innych z rodziny cytrusowych, ponieważ ma większe stężenie cytralu. Cytral wyróżnia się silnym działaniem rozluźniającym.

Nr 6 Grejpfrut

Eteryczny olejek grejpfrutowy wdychany ze świec doskonale poprawia nastrój i dodaje energii. Zapach tego cytrusowego owocu ma działania przeciwdepresyjne. Zapalenie świecy z naturalnym olejkiem grejpfrutowym po ciężkim dniu złagodzi stres i ukoi nasze nadszarpnięte nerwy. Idealny zapach dla stresujących się pracoholików 😉

Nr 7 Cedr

Eteryczny olejek cedrowy stosowany w naszych świecach ma właściwości kojące umysł. Zapach drzewa cedrowego jest sposobem na lęk i depresję. Ma właściwości wspomagające zasypianie. W połączeniu z lawendą jest idealnym sposobem na dobry sen. Olejek z drzewa cedrowego jest stosowany w tybetańskich świątyniach jako kadzidło.